Лісопорушенням – ні!

21 вересня 2023р, Новини. Прес-служба

Відповідно до «ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА», затвердженого наказом Державного агентства лісових ресурсів України №1006 від 09.11.2022р., управління здійснює державний контроль за дотриманням законодавства в галузі охорони, захисту лісу та мисливського господарства.

На виконання Плану спільних заходів з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства проводить рейди по охороні лісів від незаконних рубок, попередження лісових пожеж та браконьєрства.

В ході проведення рейду працівниками управління спільно з працівниками філії «Радехівське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України» в лісових масивах Нивицького лісництва виявлено лісопорушника, який вчинив  незаконну рубку двох дерев, сума заподіяної шкоди лісу становить 2,3 тис.грн. Шкода відшкодована лісопорушником добровільно.

Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства звертається до населення із закликом бути свідомими громадянами, не нищити ліси та не скоювати лісопорушення. 

Звертаємо увагу, що відповідно до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачена адміністративна відповідальність за наступними статтями:

Стаття 65. Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка

Незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення,

- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти (510 грн.) до шістдесяти (1020 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від ста п’ятдесяти (2550 грн.) до трьохсот (5100 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти (1020 грн.) до дев’яноста (1530 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шестисот (10200 грн.) до дев’ятисот (15300 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Global Options

Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління