В Українському національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбулася пресконференція Голови Держлісагентства Віктора Смаля за підсумками роботи галузі у 2023 році

8 березня 2024р, Новини Держлісагентсва. Прес-служба

В Українському національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ звітував про результати роботи Державне агентство лісових ресурсів України за 2023 рік.

Під час звіту презентував основні підсумки року: проведені заходи, виконані завдання та їх результати, основні господарсько-фінансові показники та інші питання щодо діяльності відомства у 2023 році.

Детально зупинився на економічних показниках:

►Рекордний чистий прибуток галузі 2,9 млрд грн;

► Рекордні суми сплачених податків 10,8 млрд. грн;

► Рекордний ріст рентабельності до 12,3%.

Це все є результатом реформування та злагодженої роботи всіх лісівників України.

Одним з пріоритетних напрямків роботи у звітному році була цифрова трансформація ключових процесів. За підсумками року Держлісагентством було впроваджено два вкрай важливих цифрових інструменти, робота над якими тривала понад два роки (е-Сертифікат про походження деревини та е-Лісорубний квиток).

Війна триває, тому важливим напрямком діяльності галузі, як у звітному році, так і надалі лишається підтримка військових. Допомога Збройним Силам України за 2023 рік склала понад 300 млн грн.

Детальніше - у записі за посиланням

https://www.youtube.com/live/kLDkwIJJUeY?si=K0GqKhYz-7Ltjv-L

Global Options

Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Держлісагентсва