Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України
Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України створена в травні 1996 року шляхом виходу зі складу Львівської організації профспілки працівників лісових галузей України, входить до складу професійної спілки працівників лісового господарства України, діє відповідно до Конституції України , Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», інших законодавчих актів України, Статуту професійної спілки працівників лісового господарства України з дотриманням принципів і норм міжнародного права та профспілкового руху, є добровільною, неприбутковою, самостійною громадською організацією, яка об'єднує працівників підприємств, установ і організацій лісового та мисливського господарства, інших підприємств, які підтримують Статут профспілки.
Профспілковим членством охоплені всі підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також деякі суміжні установи та організації, зокрема: державні підприємства Бібрське, Боринське, Бродівське, Буське, Дрогобицьке, Жовківське, Золочівське, Львівське, Рава-Руське, Самбірське, Сколівське, Славське, Стрийське і Турківське лісові господарства, Радехівське і Старосамбірське лісомисливські господарства, мисливське господарство «Стир», національний природний парк «Сколівські Бескиди», державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, державна екологічна інспекція у Львівській області, Львівська державна лісовпорядна експедиція, Львівська державна зональна лісонасіннєва інспекція, державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Львівлісозахист», ТзОВ «Кордія».
Голова Львівської обласної організації профспілки - Максимець Василь Йосипович. Юридична адреса: 79054 м. Львів, вул. Яворницького 8 б, тел.(факс) (032)240-05-12.
Основною метою діяльності і завданням профспілки є представництво та захист трудових , соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об'єднаннями громадян, забезпечення правових гарантій діяльності, здійснення громадського контролю за станом охорони праці, підвищення рівня культурно-спортивного і медичного обслуговування, оздоровлення членів профспілки.
Профспілка від імені працівників веде переговори та укладає колективні договори з роботодавцями, здійснює контроль за їх виконанням в порядку, встановленому законодавством, домагається реалізації права членів профспілки на працю, підвищення життєвого рівня на підставі справедливої оплати праці, надає первинним організаціям профспілки методичну, правову і матеріальну допомогу.
Історична довідка: починаючи з середини 1940 року були створені і діяли Міжобласний комітет професійної спілки робітників лісопильної і деревообробної промисловості Львівської і Дрогобицької областей та Міжобласний комітет професійної спілки робітників лісу і сплаву Львівської і Дрогобицької областей.
Після закінчення війни, у 1945 році на базі міжобласних комітетів профспілки, які припинили діяльність, був створений Львівський обласний комітет профспілки робітників лісової, паперової і деревообробної промисловості, який у 1993 році був перейменований у Львівський обласний комітет профспілки працівників лісових галузей України.