Відсьогодні в Україні припиняється видача паперових лісорубних квитків! Надалі лісорубні квитки видаються виключно в електронній формі

17 листопада 2023р, Новини Держлісагентсва. Прес-служба

Протягом перехідного періоду, упродовж шести місяців, усім користувачам необхідно було завчасно отримати відповідні доступи і засоби ідентифікації для подачі заяв на видачу лісорубного квитка в електронній формі для уникнення перебоїв в роботі, оскільки тепер внесення даних з паперової форми у програмний продукт «Лісорубний квиток» будуть неможливими. Видача лісорубного квитка в електронній формі є електронною публічною послугою, яка надається заявнику через Єдину екологічну платформу “ЕкоСистема”

https://eco.gov.ua/services/otrimannya-lisorubnogo-kvitka

Довідково. Програмний продукт «Лісорубний квиток» - це реєстр дозвільних документів, які дають право здійснювати господарську діяльність, пов'язану із заготівлею деревини.

В Реєстрі зібрано всі дані про лісорубні квитки для того, щоб зробити цю інформацію доступною для громадськості. Реєстр лісорубних квитків покриває всю територію України. Доступ до даних внесених до Реєстру надається на сайті LK.UKRFOREST.COM.

Реєстр програмного продукту «Лісорубний квиток» містить низку функцій, зокрема засобами Реєстру надається можливість обравши необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення отримати вибірку по інформації.

Програмний продукт «Лісорубний квиток» своїм функціоналом забезпечує три різних рівні доступу, що відрізняються між собою обсягом прав:

- щодо створення / перегляду ділянок та/або лісорубних квитків у межах лісгоспу та/або області;

- щодо обробки (переведення у стан «Виданий») Лісорубного квитка;

- щодо внесення змін у виданий Лісорубний квиток.

https://forest.gov.ua/news/

Global Options

Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління