«ЗЕЛЕНА КРАЇНА» ПІДСУМКИ 2023: ВИСАДЖЕНО 16 МЛН ДЕРЕВ

7 грудня 2023р, Новини. Прес-служба

Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства підводить підсумки висадки дерев за рік у рамках екологічної ініціативи Президента «Зелена країна.

В зоні відповідальності управління в межах Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей висаджено 16,3 млн дерев, у тому числі:

  • 11,8 млн дерев – у весняний період цього року;
  • 4,5 млн дерев висаджено восени.

javascript:void(0)

Відмітимо, що за 2023 рік:

  • 14 млн нових сіянців висадили лісівники Карпатського лісового офісу ДП «Ліси України»;
  •  2,3 млн сіянців - інші лісокористувачі (комунальні, військові, спеціалізовані агролісгоспи);
  • 4,4 тис дерев  - національні природні парки.

Традиційно до садіння лісу та заходів з озеленення територій до лісівників активно долучилися представники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, навчальних закладів, а також активна громадськість та молодь.  

Під час заходів з озеленення територій органами місцевого самоврядування в межах населених пунктів  висаджено 23,4 тис дерев.

Зокрема, на Львівщині майбутні молоді ліси лісівники Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та Карпатського лісового офісу висаджували спільно з ГО «Добро.Дій» та за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради:

  • 22 квітня у Міжнародний день Землі лісівники, представники органів влади, активна молодь та громадськість взяли участь у заходах екоініціативи благодійного фонду "Озеленення України" – Акції «1 мільйон дерев життя», де всі разом на локації В’язівського лісництва філії «Львівське лісове господарство» ДП «Ліси України» на площі 0,5 га висадили близько 3 тис. сіянців;

  • 21 жовтня організована висадка дерев  проходила на ділянці Зіболківського лісництва філії «Львівське лісове господарство» ДП «Ліси України», на якій  за допомогою спеціального обладнання учасники заходу за кілька годин  на площі 1 га  висадили близько  5,8 тис сіянців.

Дякуємо захисникам України, що маємо можливість створювати нові ліси та міські зелені насадження - примножувати «зелені легені» нашої країни!

 
 

Ключові слова:

Зелена країна

Global Options

Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління