На Львівщині відбудуться заходи садіння лісу у рамках Акції “1 мільйон дерев життя”

19 квітня 2023р, Новини. Прес-служба

Україна та більше 30-ти країн світу готуються до висадки 1 мільйону дерев життя в рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet», яка стартує 22 квітня 2023 року.

Метою Акції є об'єднання світу навколо теми еко-відновлення України та всієї планети, підтримка морального духу українців та збір коштів на розвідувальні дрони для ЗСУ.

Планується провести телеміст та онлайн-трансляцію з підключенням до 30 країн світу та 10 областей України.

Протягом еко-ініціативи буде проведено благодійний збір коштів на розвідувальні дрони в рамках нового проєкту ініційованого Міжнародним штабом допомоги українцям та БФ “Dignitas” «1000 дронів для України». Ініціатива має на меті забезпечити необхідну допомогу Збройним Силам України.

Громадська організація «Добро.Дій», Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, Карпатський лісовий офіс ДСГП «Ліси України» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та ініціативи Благодійної організації «БФ «Озеленення України» організовують проведення заходів садіння лісу у рамках Акції на локаціях філій ДСГП «Ліси України» на Львівщині, а саме "Бродівське ЛГ", "Дрогобицьке ЛГ", "Золочівське ЛГ", "Львівське ЛГ", "Рава-Руське ЛГ", "Радехівське ЛМГ", "Самбірське ЛГ", "Сколівське ЛГ", "Славське ЛГ", "Стрийське ЛГ".

Початок висадки дерев заплановано 22 квітня о 09:00 год.

Контактна особа від Карпатського лісового офісу:  Кисіль М.С. 067 930 93 75.

Акція садіння дерев об’єднає людей різного віку та професій. Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства закликає всіх приєднатися до цієї екологічної ініціативи та сприяти перемозі України, її екологічному відновленню та об’єднанню людей.

 

 

 

 

Global Options

Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління